Ogłoszenia Intencje Kontakt Zalecenia Komunikaty Pliki Religia

Parafia Jelenino

pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

parafia

18 kwietnia 2021 - 24 kwietnia 2021:

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

III  Niedziela Wielkanocna-18.04-24.04.2021 r.

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Narodowe Czytanie Pisma Świętego i rozpoczęcie tygodnia biblijnego.Czytamy Ewangelię w/g św. Marka.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17:30, a następnie Msza św. o godz.18:00 w następujące dni: środa- Sitno, czwartek-Jeleń, piątek-Jelenino. Możliwość spowiedzi św. podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.
  3. W piątek przeżywamy Uroczystość Św. Wojciecha Bp. i Męczennika, Patrona Polski.
  4. Kancelaria parafialna  jest nieczynna do odwołania. Sprawy pilne przedstawiamy przez telefon lub internet.
  5. W czwartek, 22 kwietnia, na ulicach Szczecinka już po raz dwunasty rozkwitną POLA NADZIEI. Wolontariusze za symbolicznego żonkila, który jest znakiem tej akcji charytatywnej, będą kwestowali ofiary do puszek na rzecz naszego Hospicjum imienia Świętego Franciszka z Asyżu przy ulicy Bukowej.
  6. Msze św. możemy zamawiać przez telefon 943757494 lub przez email: pela@koszalin.opoka.org.pl
  7. Ponieważ trwanie epidemii uniemożliwia wiernym składanie ofiar ,przeznaczonych na bieżące potrzeby Parafii, a także składania ofiar w związku z zamówioną Mszą św. Dlatego uprzejmie proszę o wpłaty na konto parafialne z zaznaczeniem , czy jest to ofiara na rzecz naszej Parafii, czy ofiara na Mszę św. Serdecznie dziękuję wszystkim Ofiarodawcom. Dane do przelewów znajdują się na str. internetowej parafii, w zakładce  „Komunikaty”. Zapewniam o modlitwie w int. wszystkich Parafian.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

1.Łukaszewski Krzysztof, st. wolnego, zam. Parafia RzK pw. Św. Krzysztofa Szczecinek

Skorupa Justyna, st. wolnego, zam. Parafia Jelenino-zap.III

2.Balon Rafał, st. wolnego, zam. Parafia Jelenino