Ogłoszenia Intencje Kontakt Zalecenia Komunikaty Pliki Religia

Parafia Jelenino

pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

parafia

28 listopada 2021 - 4 grudnia 2021:

I Niedziela Adwentu

28.11.-04.12.2021

1. W dzisiejszą niedzielę, I Niedzielę Adwentu , rozpoczynamy czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Pamiętajmy o szczególnym charakterze tego czasu przygotowania. Bardziej szukajmy ciszy, skupienia, modlitwy.
  2. W poniedziałek-Msza św. roratnia w Jeleninie o godz.7:00
  3. W I czwartek-w Jeleniu- Msza św. roratnia o godz.17:00.
  4. W I piątek-w Jeleninie- o godz.16:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św. o godz.17:00.
  5. W I sobotę- nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w Jeleninie o godz.8:00. W I sobotę od godz.9:30-możliwość odwiedzin chorych Kapłan może przyjść do chorego z posługą sakramentalną, tylko na wyraźną prośbę tej osoby. Proszę o zgłoszenia w czwartek i piątek
  6. Możliwość spowiedzi św. przez cały czas adwentu 15min. przed nabożeństwami i podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.
  7. 30 listopada przeżywamy 430 rocznicę urodzin Św. Andrzeja Boboli.
  8. Zbliża się 8 grudnia- Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
  9. Kancelaria 04 grudnia-nieczynna.
  10. Można nabywać opłatki  wigilijne i świece wigilijne.
  11. W I sobotę-4 grudnia br. w Szczecinku odbędzie się Męski Różaniec, czyli wynagradzająca modlitwa różańcowa, odmawiana przez mężczyzn, podczas wspólnej wędrówki ulicami miasta. Rozpoczęcie o  godz. 14.00 przed kościołem Narodzenia NMP – a zakończenie w kościele pw. Bożego Miłosierdzia wspólną Eucharystią.

Ks. Proboszcz Jacek Pela